čtvrtek 17. listopadu 2016

Unboxing #1


Ano, dnes otevřu box, který mi přišel ze stránky www.bux.cz ,tento balík mi přišel vážně rychle. Tyto knížky jsem zaregistrovala na pár fotkách na instagramu a neodolala jsem a můžeme jít na to.

Samozřejmě plus ode mě má rychlost dodání, ale některé knížky přišly ošoupané a prostě nehezké.
Asi už většina poznává knížky ze série Květy z půdy. Na
buxu nyní jedna kniha stojí 80Kč(= mega super cena).
Každá z těchto knih má něco okolo 400 stran. Mně se líbí skoro všechny obálky až na knihu Setba minulosti, prostě ten obrázek je mi nepříjemný. Objednala jsem si všechny díly(hlavně díky super ceně).
1.Květy z půdy
2.Lístky ve větru
3.Vykoupení ohněm
4.Setba minulosti(hrozná obálka)
5.Zahrada stínů       

Anotace ke knize Květy z půdy: Jediný tragický moment na dálnici mění doposud idylický život mladé šťastné rodiny v absurdní příběh. Po otcově smrti zůstávají sourozenci Christopher, Cathy a dvojčata Cory a Carrie se svou matkou sami a hlavně bez prostředků, a tak se Corinna rozhodne pro riskantní návrat k velmi bohatým rodičům, kteří ji však před lety vydědili. Děti zavře do podkrovního pokoje, kde jim vlastně nic neschází, nic kromě čerstvého vzduchu, živých květin a pocitu volnosti. Na půdě, kam je přístup jen z onoho pokoje si vybudují papírovou "zahradu"...Strašně moc jsem z knížek nadšená a doufám, že až příště si z buxu nějaké knihy objednám přijdou v lepším stavu. Ano, vím každý by si řekl je to zezadu a jenom malinko škrábnuté, já ale ne. Zatím ode mě vše. Vaše Carol


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji ti za komentář.