neděle 27. listopadu 2016

Unboxing #2

Moc se omlouvám, dnes jsem chtěla přidat jiný příspěvek, ale nemám ho napsaný.To znamená, že dnes to bude zase unboxing.Přišly mi tři krásné knihy, na které jsem se moc těšila a jdeme na rozbalování.
Máme tu dva balíčky z Martinus.cz a Megaknihy.cz a celkem 3 knihy. Martinus jako vždy snadno otevíratelné balíky, ale zároveň se knihám nikdy nic nestane.
Tady už vidíte balík z Megaknih, který byl sice zabalený pořádně, ale jedna kniha měla v papírovém obalu díru.
Dostanete ke každému balíku záložku a samolepku. :)


První kniha je druhý díl ze série Padlý Svět od Megan Crewe, která vypadá úžasně Vánočně. Jenže mi přišla s dírou, která není velká, ale takto určitě by knihy přijít neměly.
Druha kniha je Audrey se vrací od Sophie Kinsella. Anotace : Neobyčejný příběh obyčejné dívky…
Čtrnáctiletou Audrey spolužačky krutě šikanovaly, proto ji už řadu měsíců vězní doma strach. Lépe se cítí jen ve tmě nebo alespoň za tmavými brýlemi. Léčí se u doktorky Sarah, ale k návratu do normálního života má stále daleko. Změna přijde nečekaně – se sympatickým kamarádem jejího bratra Linusem. Audrey totiž zjistí, že právě s ním dokáže mluvit o svých obavách a psychických problémech jako s nikým jiným a hlavně kvůli němu se odváží opět mezi lidi – i když jejím prvním „vítězstvím“ je pouze společná kratičká návštěva kavárny Starbucks. Zůstane však pouze u přátelství?
Až když je Audrey o hodně líp, uvědomí si, že krize, kterou prochází, neovlivnila jenom ji, ale také její milující rodiče a dva svérázné sourozence, což je o důvod víc, aby se nemoc snažila definitivně zahnat.

 Překvapilo mě, že je kniha hezká i pod papírovým obalem.  :D


Poslední kniha je Mluv od Laurie Halse Anderson, která je prý velmi známá ve Světě, ale u nás mně přišlo že moc a proto ji tady teď mám. Mám ji z Martinusu a navíc jsem dostala záložku a kartičku více času na čtení, kterou mám v plánu dát k Vánocům sama sobě. : D . Anotace: Jsi si jistá, že tobě se to stát nemůže?!
Melinda Sordino nastupuje do prvního ročníku na Merryweatherskou střední s cejchem na čele. Potom co zavolala na závěrečný školní večírek policii, se s ní skoro nikdo ze spolužáků nebaví. Už jen cesta do školy představuje pro Melindu obrovské sebezapření, následují však o nic méně trýznivé hodiny a hodiny se spolužáky, kteří ji ostentativně přehlížejí. Melinda se uzavírá do sebe a čím dál více se izoluje od svého okolí. Málokdo by si všiml, že téměř nemluví, a už ani nikoho nezajímá, proč tehdy na policii zavolala...
Dokonce je kniha zfilmovaná a hlavní herečkou je Kristen Stewart.

To bylo pro dnešek vše, doufám, že se na Mluv vrhnu co nejdřív.
Vaše Carol


 

 

 


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji ti za komentář.