neděle 4. prosince 2016

Knižní přírustky - listopad 2016

Krásný pondělní mikulášský večer, vítám Vás u dnešního článku, který je o nákupu knih za měsíc listopad. Dřív jsem si myslela,(to bylo před tím, než jsem měla blog) že tolik knížky nenakupuji, ale pěkně jsem se pletla.Ještě bych Vám chtěla oznámit, že prodávám necelou sérii  knih na Databázi knih Zde , proč ji prodávám se dozvíte až vyjde recenze na Květy z půdy, která vyjde už brzy.

1. Série Skleněný trůn - Sarah J. Maas
Tuto sérii jsem neměla celou takže jsem si ji dokoupila a to jsem nečetla ještě ani jeden díl. lol. No, ale kdo četl TBR na prosinec, tak ví, že mám v plánu si je všechny brzy přečíst. Odkaz na článek Zde.

2. Série Květy z půdy - Virginia Cleo Adrews
Pokud jste viděli unboxing odkaz Zde, tak víte, že jsem si je objednala z bux.cz, ale prodávám je na Databaziknih Zde důvod zjistíte v recenzi na Květy z půdy, která snad vyjde tento týden.
3. Audrey se vrací - Sophie Kinsella
Nyní mám takové období, kdy mám chuť někoho litovat, proto tu mám tuhle knihu a knihu 4.Mluv od Laurie H. Adersonové, Mluv mám rozečtenou a zatím mě tolik neuchvátila a to za ni  autorka obdržela spoustu cen.No, tak nevím, kde je chyba.
5. Životy, které jsme ztratili - Megan Crewe
Druhý díl ze série Padlý svět, i když první díl nebyl celkově úžasný, tak konec mě uchvátil a navnadil na přečtení druhého dílu. Ještě jsem ho nepřečetla, ale moc se na něj těším. Recenze na první díl Zde.
6. The Bone Season - Samantha Shannon
Tohle není moje první anglická kniha, tou byla Fangirl od Rainbow Rowell. The Bone Season / Kostičas, je úspěšná série a já na tuhle knížku narazila v Neo Luxoru za 100Kč a dlouho jsem si tuhle sérii chtěla přečíst, tak jsem ji popadla. Doufám, že k Vánocům dostanu českou verzi, protože moc dobrý angličtinář nejsem a tahle knížka obsahuje docela těžká slovíčka.
 7. Stránky světa - Kai Meyer takhle knížka byla velké BUM! To já zrovna moc nemusím a tak ji mám později a ještě jsem ji nečetla, ale vzhledově vypadá nádherně.
8. Praha v srdci - Renáta Fučíková
Tuto autorku jsem měla čest potkat a moc pěkně hovořila o své knize a dala si na ní velmi záležet a myslím si, že každý Pražák by doma měl určitě nějakou knížku o Praze mít. Kniha je perfektně graficky udělaná a těším se až na ni budu dělat recenzi, ale počítám s tím až po novém roce, jelikož tuto knihu dám naší rodině dárkem k Vánocům.
Dnešní moje otázka zní: Máte doma nějakou knížku o Praze? (pokud nejste z Prahy tak popř. jiného města)
Těším se u dalšího článku. Carol ☺
 

2 komentáře:

  1. Moc pěkné kousky a skvělý výběr :) Četla jsem Stránky světa a líbili se mi :) A určitě se chystám na Mluv a Kostičas :) Hezké čtení nových přírůstků :)

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji, doufám, že na Kostičas taky budu mít co nejdřív čas. :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji ti za komentář.