pátek 30. prosince 2016

Přečteno - prosinec 2016

Ahoj! Vítám vás u nového článku. Toto je nová rubrika, kde zhodnotím, jak jsem si vedla se čtením a jak jsem se zakousla do TBR odkaz tady. Název není nijak originální, ale kdyby jste měli nějaký nápad na název, napište mi ho do komentářů. Zpět ke článku. Jsem se sebou spokojená přečetla jsem 7 knih = 1875 stran, samozřejmě mám rozečtenou další knihu, ale tu uvidíte až v příštím přečteno. Opravdu jsem na sebe hrdá sice jsem úplně nezvládla svoje plány, ale o to jsem přečetla víc knih.Jako první jsem dočetla Květy z půdy. Odkaz na recenzi zde. Pokud jste recenzi četli, tak víte, že další díly číst nehodlám. Pokud byste jednotlivě nebo celou sérii chtěli, tak ji prodávám. Pokud máte zájem pište na email: karolina.knavova@seznam.cz

Po velmi stresující knížce jsem přešla na další takovou psychologickou knihu a to Mluv. Recenzi na ni jsem taky napsala odkaz zde. Tahle knížka je krásná myslím vzhledově, ale více si přečtěte v recenzi. Je dobrá na zamyšlení a ani není dlouhá.
No a dostala jsem se k znovu přečtení mé oblíbené série Tajemství gobelínu. Četla jsem teda jen 2 díly, jelikož třetí je hodně otevřený a 4. díl není přeložený :( a jako vždy odkaz na recenze tady a tady. :D

 


 


 Mezi těmito dvěma díly jsem četla Moudré z nebe. Tuto knížku mi poslal sám autor a za to mu moc děkuju. Opravdu vtipné četní, při kterém se vrátíte do svých dětských let. Odkaz na recenzi tady.
 

 A dostáváme se pomalu ke konci předposlední knížku, kterou jsem přečetla je Skleněný trůn. Recenzi už mám napsanou, ale potřebuji vydat ještě další články. Předpokládám, že recenze vyjde až po Novém roce. Teď čtu druhý díl a ten je ještě lepší, i když mi trhá srdce. Přemýšlím, že bych si tuto sérii koupila i v angličtině. :) Pokud ji někdo z vás v angličtině četl, dejte mi prosím vědět, zda je to lehká nebo těžká angličtina. ;)

 Poslední knížku, kterou jsem přečetla je Vánoční zázrak. Dostala jsem ji k Vánocům a přečetla jsem ji za jeden večer. Pokud už knížku teď číst nechcete, určitě si ji přečtěte příští rok, to je jediná věc, která mě tyhle Vánoce dokázala navodit tu správnou vánoční náladu. Recenzi jsem už taky vydala odkaz tady. 


Tak to je vše. Do komentářů mi napište co jste přečetli vy.
Vaše Carol. :)Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji ti za komentář.