sobota 14. ledna 2017

Knižní bazárek #1

Ahoj! :)
Nový druh článku/nečlánku Knižní bazárek, prosím, neberte jako plnohodnotný článek. Jenom jsem chtěla rozšířit vědomí o mém prodeji knih na databázi knih. Odkaz na můj profil zde. Prodej knih má spoustu důvodů př. dočtená kniha, ale nepatří mezi mé nejoblíbenější. Jsou to většinou bazarové knížky, takže už něco zažily, většinou jedno čtení semnou. :D Rozhodně pokud máte vlastní profil a prodáváte knížky, třeba na databázi knih nebo někde jinde, vložte do komentářů odkaz. Ráda se na něj podívám.  Poslední co mě napadá je, že tyto články nebudou vycházet nijak pravidelně. Teď se už přesuneme ke knížkám.
Představím vám 6 knih na prodej.Skrytý svět - Jaro - William Horwood
Knížka patří mezi mé nečtené knížky, doma mi leží už asi rok. Koupila jsem ji na databázi knih, ale stáje jsem ji nepřečetla a ani nepřečtu. Kniha je hardback a přes sebe má obal, který je lehce zkrabacený.

Anotace: První kniha série nazvané podle čtyř ročních období seznamuje čtenáře se Skrytým světem, světem hyddenů, místem, které je zahalené neviditelným pláštěm pro oči lidí. Mezi světem lidí a světem hyddenů existují průchody, ale hyddenové, ač o existenci lidí ví, zůstávají lidem skrytí. Až na příležitostné výjimky, kdy se oba světy setkají.
K jednomu takovému setkání dochází ve chvíli, kdy hyddenové - malé bytosti žijící na okraji světa lidí - vyšlou jednoho ze svých, mladého chlapce jménem Jack, aby žil mezi lidmi, v naději, že by mohl jednoho dne naplnit dávné proroctví a nalézt to, co bylo ztracené patnáct set let. Je to kousek skla a kovu, ztracený úlomek legendární Sféry, kterou vyrobil největší z anglosaských kovářských mistrů Beornamund, a která ve svém jádru skrývá jiskru Ohňů vesmíru, kterou Beornamund v hněvu ukradl bohům.
Ústředními postavami příběhu jsou čtyři hyddenové, vážení občané hyddenského města Brumu, přátelé na život a na smrt, kteří znají proroctví o Beornamundovi a ve snaze ho naplnit poruší i staletí trvající tabu a vmísí se do lidských záležitostí. Pomáhají Jackovi a provázejí ho na jeho nelehké cestě, jak ve světě lidí, tak ve světě hyddenů. Jack se při svém putování setkává s Katherine, dívkou, které při tragické nehodě zachrání život, a toto osudové setkání mění celý jeho život. Oba jsou se světem hyddenů spjati víc, než sami tuší.
Jejich nedobrovolná cesta do nebezpečného Skrytého světa jim odhalí mnohé z jejich předurčeného osudu. Společně se svými hyddenskými přáteli se zúčastní finálního mocenského střetnutí ve městě Brumu a dokončí tak své poslání, jež má zachránit oba světy před zničením.
Cena: 99,-Kč + poštovné
 
 

 
Šepotání - A.G. Howard
Po vydání posledního dílu a povídek z této série jsem se rozhodla, že ji číst nebudu. Ani jsem nečetla normální Alenku, proto jsem ztratila chuť si knížku přečíst. Knížka je neporušená ve výborném stavu.

Anotace: Alyssa slyší šepotání květin a hmyzu, je to dar, který připravil o rozum už její matku.
Pocházejí totiž z rodiny Aleny Liddelové, lépe známé coby Alenky z Říše divů, skutečné inspirace Lewise Carrolla, podle níž stvořil svůj proslulý fantaskní svět.
Když se matčin stav zhorší, nemůže už Alyssa své dědictví dál popírat a zjistí, že na těch fantastických pohádkách, které zná z dětství, je víc pravdy, než by se mohlo zdát. Vydává se na útěk, který zavinila už kdysi dávno právě Alice. Trhlinou v zrcadle se dostane do Říše divů, jež je mnohem ponurejší, než jak ji zná z knížek a stáhne s sebou i svého nejlepšího kamaráda a tajnou lásku Zacha. Na druhé straně už na ně čeká podezřelý, ale svůdný Morpheus a provází je při jejich hledání. Ale dá se mu opravdu věřit?
 Cena: 120Kč + poštovnéSetba minulosti, Vykoupení ohněm, Lístky ve větru, Zahrada stínů - Virginia C. Andrewsová
Knížky jsou nové nečtené. První díl jsem četla, ale jeho drsný příběh už číst nechci. Mně se to zdálo až moc hrůzostrašné a psychické a to já nezvládám.
Cena každé knih: 50,-Kč + poštovné
 
 
 

INFO:
POŠTOVNÉ: 74,-Kč


PŘI KOUPI VÍCE KNIH NAJEDNOU SLEVA!
Pokud máte o nějakou knížku zájem pište buď do komentářů nebo na email: karolina.knavova@seznam.cz


Vaše Carol. :)
zdroje: databáze knih

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji ti za komentář.