neděle 1. ledna 2017

TBR leden 2017

Šťastný Nový rok. Máme tu další TBR na leden. Nenaplánovala jsem si toho moc, protože povánoční slevy udělaly mojí peněženku lehčí a tudíž mám objednané balíčky. Jenže poště se nedá věřit, takže tu nejsou zahrnuty knížky, které mi přijdou. Mám tu připravené 3 bichličky s tím, že budu ráda, když přečtu jednu z nich a nezblázním se. :D

První co bych chtěla v novém roce přečíst je Dědička ohně od Sarah J. Maas = 530stran. Tato série se stala mojí oblíbenou jsem teprve u druhého dílu, ale už to miluji. V prvním díle jsem fandila Dorianovi, ve druhém Chaolovi a ve třetím? Opravdu krásně si semnou autorka hraje. Také dlouho mi tu od stejné autorky leží Dvůr trnů a růží, tak kdyby zbyl čas. Druhý díl Dvůr mlhy a hněvu  by měl vyjít někdy ke konci května a do té doby musím stihnout přečíst Dvůr trnů a růží(času dost :D).

Jako další byste řekli, že budu číst Královnu stínů, ale doufám, že mi snad přijde balíček s knížkou od Veroniky Roth a ten by se stal přednějším. Však uvidíme, jak to Česká pošta zvládne, buď před nebo po tomto záhadném balíčku si přečtu Královnu stínů = 650stran.


A poslední bichličku, kterou bych chtěla přečíst je Illuminae. Je to opravdu bichle skoro 600stran, ale je tak krásně graficky udělaná, že to nebude problém.
Co jsem napočítala přečetla bych něco přes 1700 stran. No, tak uvidíme. Dejte mi vědět co budete číst vy, ať mám také inspiraci.
Vaše Carol :)

4 komentáře:

  1. Tak ať ten knižní leden vyjde, protože máš v plánu skvělé kousky. Dvůr trnů a růží se mi líbil, ale druhý díl je mnohem lepší a už teď se nemohu dočkat toho třetího, který myslím také vychází v květnu, ale teď nechci kecat :)

    OdpovědětVymazat
  2. Skvělé plány! Já jsem k Vánocům dostala druhý díl Skleněného trůnu, Půlnoční korunu, a velmi se na ni těším! A vidím to tak, že hned jak knihu dočtu, letím do knihkupectví pro třetí díl, a možná i pro ten čtvrtý, protože tato série je tak návyková! :D A stejně tak se těším na pokračování Dvoru trnů a růží! Ať už je květen! A Illumiane? Slychám na knihu samou chválu, ale já stále váhám. Je to pěkná bichle a ta cena je šílená. Ještě nevím jestli si ji pořídím, ale rozhodně bych si ji jednoho dne ráda přečetla. :)

    OdpovědětVymazat
  3. Série skleněný trůn mě hrozně baví ale 3. díl mě trochu zklamal u něho se mi totiž líbil jenom konec. Ale jsou tam nové postavy a ty jsou zajímavé a jejich příběhy taky. Děkuji za komentář.❤

    OdpovědětVymazat

Děkuji ti za komentář.