čtvrtek 12. ledna 2017

Unboxing #4

Od posledního unboxingu uběhl nějaký čas a to znamená, že byl čas něco si objednat. Nedávno jsem počítala kolik knih ve své knihovně  jsem nečetla....13 knih, a proto jsem si objednala další 3.(logické) :D
Doufám, že si začátek nového roku užíváte lépe než já. Přes týden se jenom učím a o víkendu vůbec nestíhám. Navíc jsem se zasekla u třetího dílu série Skleněný trůn - Dědička ohně. Kniha mě baví, má nové postavy a Celaena je v tomto dílu úžasná, ale asi na mě jde čtecí krize. Nemáte někdo nějaký nápad jak se zbavit čtecí krize? Už vás nebudu dále otravovat mými problémy a jdeme zpět k unboxingu.
První balíček je z Albatrosmedia a v něm přišla jedna velmi známá knížka, až se stydím, že jsem si ji už dávno nepřečetla. Druhý balík je z Baronet.cz. Na Baronetu stále probíhá výprodej.





V prvním Albatros balíčku je.....

...Cinder - Měsíční kroniky. Vůbec netuším o čem knížka je, ale většina lidí ji zbožňuje, tak uvidím jestli se k nim budu řadit i já. Přiznám se, že jsem si myslela, že knížka bude tlustší, ale jsem ráda, že jsem se mýlila. :D Četli jste? Váš názor?
Anotace: Rušné ulice Nového Pekingu se hemží lidmi a androidy. Populaci devastuje smrtící nákaza. Z vesmíru tomu přihlížejí krutí měsíční lidé, kteří čekají na správný okamžik. Nikdo netuší, že osud Země spočívá v rukou jediné dívky, která se jmenuje Cinder. V tomto napínavém knižním debutu pro mládež, prvním ze čtyř svazků, představuje Marissa Meyerová čtenářům nezapomenutelnou hrdinku a mistrně vytvořený nový svět, který je pohltí.





V druhém balíčku se skrývá.....


Série Dech, kterou jsem celkem měla za 130Kč. Dlouho ji mám na wishlistu a když jsem ji zahlédla na baronetu za pár korun, myslela jsem, že omdlím. :)

První co mě zaskočilo po otevření balíku je velikost knih, myslela jsem si, že budou veliké jako kniha Bez šance. Jenže obě jsou tak malinké. :)







Anotace: Nic pro nás není tak přirozené jako dýchání. Představte si ale svět, ve kterém si jen privilegovaní mohou koupit dostatek kyslíku k tomu, aby mohli tančit či si zahrát obyčejný fotbal. Svět, kde chudí jen stěží zaplatí účet za vzduch nezbytný k životu. Svět, v němž po netušené katastrofě přežívá zbytek obyvatel v hermeticky uzavřených městech s vlastní atmosférou. Pustou planetu Zemi, kde nejvzácnějším rostlinným druhem je obyčejný strom.
Právě v takovém světě žije Alina, Bea, Quinn a jejich přátelé. Od ostatních mladých lidí se liší svou přemýšlivostí a odvahou něco ve svém okolí změnit. Odvahou nadechnout se jinak než
druzí – svobodně. Dystopický román mladé irsko-americké autorky plný dobrodružství, při němž se doslova tají dech.

Rozhodně mi dejte do komentářů vědět kolik nepřečtených knih leží ve vaší knihovničce.
Vaše Carol. :-)

10 komentářů:

 1. Moc pěkné přírůstky :) Četla jsem Dech i Bez šance a máš se na co těšit :) Hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat
 2. Četla jsem Cinder a Bez šance :) Obojí vřele doporučuju. Co se tloušťky Cinder týče, počkej si na zbytek série :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No teď čtu Dědičku ohně a ta má něco okolo 533 stran a to je na mě už moc.😂

   Vymazat
  2. Tu neznám, ale Měsíční kroniky zhltneš, ani nebudeš vědět jak. ;)

   Vymazat
  3. Tak to se už moc těším. ❤

   Vymazat
 3. Cinder je skvelá kniha, veľmi sa mi páčila a prajem ti príjemné čítanie :-) Dúfam, že aj zvyšné budú stáť za to :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Dech a Vzdor jsem si nedávno také objednala. Přeji pěkné čtení. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem zvědavá jak se ti knížky budou líbit. Děkuji. :)

   Vymazat

Děkuji ti za komentář.