neděle 5. února 2017

Přečteno - leden 2017

Ahoj!
Vítejte u lednového Přečtena, ty jo, toto ubíhá. Leden je měsíc, kdy všichni dohání známky a stejně tak já. :D Pro ty, kteří chodí do hudebky, tak jsou i pololetní zkoušky, takže vám jistě došlo, že času na čtení bylo málo(hodně málo). Už k tématu, přečetla jsem 2 knihy a celkem 950 stran. Jo, je to ubohý. Z těchto dvou knih mě jedna zklamala a druhá byla prostě WAU. Do nového roku jsem nevkročila s vysokým počtem knih. Doufám, že vy jste na tom lépe. :)
 


První knížkou, kterou jsem v lednu přečetla a zároveň první přečtenou knihou za rok 2017 je Dědička ohně. S touto knížkou jsem strávila většinu ledna. Můj názor na ni jste už mohli vidět v mé recenzi. Od této knížky jsem očekávala mnohem víc a asi to byl ten důvod, proč mě zklamala. Byla zdlouhavá a nudná, žádné velké akce jako v Půlnoční koruně se zde neděly.


Knížka, která mi zachránila leden byla Čáry života. Předobjednávku knížky jsem udělala ještě předtím, než bylo sděleno, že pro prvních sto objednávek bude tričko zdarma. Tak jsem se modlila, abych byla mezi těma šťastlivci, kteří tričko dostanou. Tričko už mám doma a jsem z něj nadšená. Nádherná kvalita. Navíc k tričku jsem dostala kartičku s podpisem od samotné autorky. ÁÁÁ, brečím štěstím.


Tento článek byl vážně krátký, ale co se dá dělat, když jsem toho přečetla tak málo. Užívejte zbytek dne.
Vaše Carol :)

2 komentáře:

Děkuji ti za komentář.