neděle 5. března 2017

Knižní přírustky - únor 2017


Vítejte u knižních nákupů za únor. Předem se omlouvám, že nebude článek Přečteno za únor, protože jsem přečetla jenom jednu knížku a to Fangirl. Je to opravdu ubohé, ale v únoru jsme měli prázdniny a také jsem byla nemocná, ale byl to ten druh nemoci, kdy musíte jen ležet v posteli a nic nedělat. :(  No, teď jdeme na moje přírůstky.
Začnu swapem, díky kterému jsem dostala knížku Milion sluncí, což je druhý díl a já nečekala a letěla do Dobrovského pro další díly. Neuvěříte co se mi stalo, oba dva díly tam byly se slevou. Nekupte to. :DKnížku, kterou už jste mohli vidět na mém instagramu je originální anglická verze Čar života. Přiznám se, že knížka stála asi 400Kč v knihkupectví Dobrovský, ale já měla ještě nějakou slevu a nakonec mě knížka vyšla na 319Kč. Je to hardback a je opravdu úžasný. Naše česká verze je proti tomu prd.


Poslední knížkou je druhý díl série, která u nás vyšla minulý rok Zrada. První díl Univerzity výjimečných se mi zdál jako takový lepší průměr. Autorka hezky píše sice trochu stroze, ale nechala spoustu nedořešených věcí, které snad dovysvětlí ve druhém dílu. Recenzi na první díl jsem napsala a odkaz máte zde.Tato knížka je překrásná kombinací barev a neskutečně se mi líbí. Má zhruba stejný rozsah stran jako první díl, tudíž něco okolo 300 stran.
Doufám, že se vám mé nákupky líbily. Ještě bych tu měla mít ještě jednu knížku, kterou jsem vyhrála, ale stále mi ještě nepřišla, tak držte palce ať v březnu přijde. Napište mi, co jste si vy v tento krátký měsíc koupili.
Vaše Carol. :)

6 komentářů:

 1. To vypadá úplně úžasně ! :) Já jsem si koupila skoro samé nové detektivky, Kinga a teď ještě povídky od Poa - Jáma a kyvadlo tak uvidíme ! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Povídky od Poa si také nutně potřebuji koupit a přečíst.❤

   Vymazat
 2. Hezké fotky :) Kniha Loď mezi hvězdami mi chybí, abych měla sérii kompletní. Strašně se mi líbí jejich obálky ♥
  Jinak článek na mé knižní nákupy za měsíc únor budou na mém blogu již brzy :)

  http://katiehoral.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Do kompletní série mi ještě chybí Milion sluncí, za to univerzitu výjimečných mám doma komplet, na druhý díl se hrozně moc těším 😍.

  OdpovědětVymazat

Děkuji ti za komentář.