pondělí 13. března 2017

TBR - březen 2017

Ahoj! Dnešní článek je opožděné TBR, ale stejně jsem ho chtěla vydat, protože už jsem měla na něj nafocené fotky. :D Na fotce vidíte tři knížky, ano, na více si netroufám. V únoru jsem přečetla jenom jednu knížku, a proto si nejsem jistá jestli ty tři dám.

Pro moji útěchu, včera jsem dočetla Illuminae a panejo, to byla jízda. Ten konec? Illuminae bych doporučila všem co milují sci-fi, ale také nečtenářům, protože tahle knížka získá ohlas určitě i u nich, díky svému grafickému zpracování bude bavit všechny.
,, No nejsem milosrdný?"

Oscar Wilde a jeho dva rozdílné příběhy  mě zaujali díky eshopu knižní vesmír, kde prodávají tužku s citátem z této knihy a říkám vám, že citáty mají pravdu.
,,Nikdy neodkládám na zítřek, co lze udělat pozítří."
Už dlouho se odhodlávám přečíst Sirénu, ale stále jsem se k ní nedostala a popravdě nevím, jestli se k ní tento měsíc dostanu. Chtěla bych chtěla přečíst tolik knih a teď mám v hlavě nápad na článek, ale k tomu potřebuji přečíst ještě jednu knížku a tu bych chtěla co nejdřív. Navíc jsem slyšela spoustu negativních ohlasů, ale já jsem ještě neměla možnost autorku poznat a uvidím, zda-li mě Siréna osloví natolik, abych si přečetla i Selekci.

Plus dneska jsem učinila opravdu velikou objednávku z bookdepository. Byl to můj první nákup, tak snad všechny knížky v pořádku dorazí. Napište mi jestli objednáváte z bookdepository.Jaké jsou vaše plány na březen?
Četli jste Illuminae? Váš názor?
Vaše Carol. :)

  

8 komentářů:

 1. Na Sirénu se také chystám i když jsem slyšela ty negativní ohlasy. Asi se vyplatí víc začít Selekci, která rozhodně stojí za přečtení :) Jé tak to si počkám na tvou zkušenost s bookdepository, já bych ráda vyzkoušela si odtamtud něco objednat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jsem zvědavá v jaké kvalitě a za jak dlouho knížky přijdou. Určitě na to plánuji samostatný článek.😉

   Vymazat
 2. Úplně ti závidím to úžasné vydání Doriana Graye :D Jinak ti držím palce, ať to všechno přečteš! :)
  Btw. tady jsem dělala unboxing z BD: http://strelencino-knizni-doupe.blogspot.cz/2017/03/unboxing-z-book-depository-2-jeden.html a je tam i menší recenze na BD.

  OdpovědětVymazat
 3. Já se někdy chystám na Illluminae a jsem zvědavá, jak se ti bude líbit. Na Sírénu slyším spíše negativní recenze. Ale uvidíš sama :)

  OdpovědětVymazat
 4. Illuminae mě naprosto odrovnala, nečekla jsem, že to bude taková pecka. No a se Sirénou uvidím.😉

  OdpovědětVymazat
 5. Hezké fotky :) Toto nádherné vydání od Oscara Wilda jsem četla a moc se mi to líbilo ♥ Jinak z BookDepository jsem ještě neobjednávala, ale chystám se :)

  http://katiehoral.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Doufám, že uděláš o tvé objednávce z bookdepository článek.😉

   Vymazat

Děkuji ti za komentář.