sobota 18. března 2017

Unboxing #6


Kraťoučký článek je tu.
Unboxing knížky, kterou jsem vyhrála. Toto je čistě vytahovací článek. Chci se vám pochlubit, že jsem měla štěstí a jednou něco vyhrála. :D Pro ty, kteří si myslí, že nikdy nic nevyhrají, jsem příklad, že nemožné se může stát možným. Soutěž se konala na tomto blogu -> , na kterém jsem pravidelným čtenářem, hlavně z důvodu, že Kather čte knížky v angličtině, a tím mě inspiruje. Navíc její blog je nádherně graficky zpracovaný.
Už jdeme na rozbalování..............
Nejdřív vám ukážu, co spolu s knížkou přišlo. A jsou to knižní drobnosti: záložky, samolepky a takový ten věšák? na kliku od dveří. :)

Tyto malé knižní drobnosti se hodí nejen mně, ale i mamce, která tento rok začala číst. Napadlo mě, že bych někdy mohla udělat článek o knížkách, které přečetla mamka a její názor na ně. Mamka čte převážně detektivky, což je zcela rozdílné semnou. Proto si myslím, že těm co rádi čtou detektivky, by to vyhovovalo. Snad mamka bude souhlasit. :)
Tady ji máme nádheru. Vážně je mi líto, že pravou barvu telefon nezachytil. Snad si ji dokážete představit. Je to neonově oranžová. Odpusť mi. Megan dlouho jsem četla Odpusť mi Megan, jako ve smyslu, že někdo něco Megan udělal a teď se jí omlouvá. Včera při psaní článku jsem zjistila, že je to Odpusť mi. Megan, že to má být podpis toho, kdo to píše. Celou domu jsem si to myslela špatně. Doufám, že v tom nejsem jediná.
Anotace:
Některá tajemství by měla zůstat skryta…

Megan nemluví. A ani nemůže. Loni v létě se stalo něco hrozného a ona slíbila, že o tom nikdy nikomu neřekne. Trápí ji strašná vina. Přišla o kamarádku, odcizila se mámě a stala se terčem posměchu spolužaček. Nebýt Luka, neměla by už nikoho.
A pak se na jejich škole těsně před závěrečnými zkouškami objeví Jasmine. Temperamentní, nádherná, upovídaná Jasmine. A chce se s Megan kamarádit. Díky ní připadá Megan život zase o něco barevnější. A nejen jí. Jasmine padne do oka i Owenovi, za kterým pálí holky z celé školy.
Jenže pak se kolem nich začnou dít zvláštní věci. Že by to byla náhoda? Nebo jim hrozí nebezpečí? Megan by ráda znovu mluvila. Ale bojí se. Protože jestli se jí hlas vrátí, bude to znamenat jen jedno. Pravdu.

Toto byla poslední kapka tohoto článku. Brzy se těšte na vážně mega dlouhý článek. Ještě děkuji Kather za knížku, moc mi to udělalo radost.
Vaše Carol. :)

14 komentářů:

 1. Megan mám doma, ale zatím jsem se do ní nepustila, musím to brzy napravit! Gratuluji k výhře ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Knihu znám "od vidění", ale nečetla jsem. Tobě přeju, ať se líbí a jsem zvědavá na Tvůj názor :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Snad se knížka dostane na TBR list co v nejbližším termínu. :)

   Vymazat
 3. Megan jsem měla doma a trochu jsem byla ráda, když jsem se jí také zbavila :D

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluji! :)
  Také na mě čeká v poličce...stále nepřečtená :D
  Užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat
 5. Gratuluji k výhře. :) Kniha mě také láká, tak snad si čtení užiješ. :)

  OdpovědětVymazat
 6. Já naprosto zbožňuji tu obálku. ♥ :D
  Užij si čtení. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Snad si ho užiju, ale podle vašich ohlasů bude dobrá. :)

   Vymazat
 7. Nejsi sama. Také jsem si název knížky vyložila špatně. A stejně jako ty jsem také vyhrála jednou knížku a byla jsem nadšená! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji ti za komentář.