pátek 14. dubna 2017

Přečteno - březen 2017


Ahoj!
Přečteno za březen je u mě zhruba průměr. Nejsem tak velký čtenář jako někteří, ale zkrátka na to nemám čas a teď jsou u mě na prvním místě přijímačky. Přečetla jsem 3 knížky. Z toho jednu bichličku, jednu povinnou četbu a jeden recenzák. Celkové měsíční čtení bych zhodnotila jako příjemné čtení. Teď se přesuneme ke konkrétním knížkám. :)

První jsem přečetla Illuminae. Rozhodně si ji hodlám znovu tento rok přečíst a můžu vám prozradit, že jsem si z bookdepository objednala Illuminae a Geminu v angličtině.
Nádherné grafické zpracování, vtipní a sympatiční hrdinové a za mě i super děj. :)
Recenzi jsem na knížku nedělala, protože na internetu jich najdete hodně a mé soukromé hodnocení je 100%.  Ještě zmíním úžasnou svíčku od Quacker's messy life, která je boží. Na instagramu sleduji i zahraniční bookstagram účty, které vyrábí svíčky a zalíbilo se mi jich dost těch svíček, ale poštovné je stejně drahé jako samotná objednávka. Pokud někdo znáte někoho, kdo prodává svíčky na etsy a má levné poštovné dejte mi vědět. :)Druhou knížkou přečtenou v březnu byla knížka Obraz Doriana Graye od Oscara Wildea. Cantervillské strašidlo jsem ještě nepřečetla, ale chystám se na něj později. Zpátky k Dorianu Grayovi. Super napínavý a ponurý příběh. Knížku jsem z většiny poslouchala jako audioknihu a bomba! Hudba a postavy byly reálné a neskutečně mě to bavilo. Na knížku ještě chystám recenzi, tak se těšte. Zatím můžu říct, že jsem ji ohodnotila 90%.


A poslední byl již zmiňovaný recenzák od Levných knih. Odkaz na jejich stránky zde. Knížečka je jednoduchá a kraťoučká. Více se o ní můžete dočíst v recenzi tady.Dejte mi vědět co jste přečetli vy, popřípadě odkaz na váš článek. Já se s vámi loučím a těším se na vaše reakce a u dalšího článku.
Vaše Carol. :)


10 komentářů:

 1. Hezký článek a fotky :) Illuminae i Doriana Graye už mám taky za sebou, a byla jsem z nich opravdu nadšená :) Mě se povedlo přečíst asi 5 knih, ale se shrnovacími jsem články jsem se zasekla... musím to dohnat :) Měj se krásně ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji moc. Ty jo 5 knih. Já opravdu ráda čtu, ale čtu málo.😔 Illuminae a Dorian Gray super knížky. Určitě by si je měl každý přečíst.😉

  OdpovědětVymazat
 3. Také jsem v březnu přečetla Obraz Doriana Graye a moc se mi to líbilo :) Recenzi mám kdyžtak na blogu. Těším se na tu tvou, porovnáme názory :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na tvojí recenzi mrknu. Mně se taky Dorian moc líbil.😉

   Vymazat
 4. Illuminae mě pořád nějak úspěšně míjí, už jsem ji kolikrát držela v knihkupectví, ale ještě nikdy jsem si ji neodnesla. Nejsem si pořád jistá, jestli ano, nebo ne :)
  Obraz Doriana Graye je skvělý, jsem ráda, že se mi podařilo ulovit toto krásné vydání z LK :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Illuminae si určitě kup.Je to podle mě nejkrásnější knížka roku 2016❤️

   Vymazat
 5. Na Iluminae jsem opravdu zvědává..všichni ji chválí tak asi půjdu zase utrácet. :D A na Oscara Wildeho (nevím jak napsat jeho příjmení) se také chystám!
  www.susanboooklover.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Illuminae vážně za to stojí. Ohledně Oscara Wildea je to klasika a určitě je to četba k maturitě, takže neuškodí si to přečíst dříve.😉

   Vymazat
 6. U mňa je počet kníh prečítaných za mesiac veľmi skákavý. Keď mám školu tak sa stane že prečítam ledva 2-3 knihy za mesiac a keď idem napríklad na dovolenku tak tam za týždeň prečítam aj 7 kníh :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji ti za komentář.