úterý 2. května 2017

TBR - květen 2017


Ahoj!
Už je tu květen. Většina z deváťáků už ví, zda-li byli přijati na jejich vysněnou školu. Tak i já. Každopádně o tom dnešní článek nebude.
TBR je seznam knih, které bych chtěla v květnu přečíst. Mám tu hodně knih, ale většinu z nich ani nepřečtu, ale protože nechci mít striktně daný seznam tak jich v něm mám víc na výběr, ale zase některé knihy potřebuji přečíst přednostně. Je to těžký. Snad to chápete. :D
Illuminae - Už jsem ji začala v dubnu, ale jelikož jsem si půjčila čtečku z knihovny, tak přišla na řadu jiná a potom zase jiná. Illuminae je asi je z těch, které jsou na seznamu někde u konce. :) Illuminae je můj rereading v angličtině, ale je to těžké. Samé počítačové názvy ufff. Je to fuška. :(Praha v srdci - Příběhy ze staré Prahy mě vždy lákaly. S touto knihou mě to bude bavit ještě více, protože grafické zpracování je BOMBA! Každý Pražák by měl mít knížku s touto tématikou, a proto ji mám doma. Navíc autorku jsem viděla na vlastní oči a bylo vidět, že si s knihou dala velikou práci.
Univerzita výjimečných - Zkouška - Prvnímu dílu jsem dala 70% , ale teď to cítím spíš na 50%. Za mě průměr, ale autorka si konec nechala otevřený do kořán se spousty otazníků a já se moc těším na zodpovězení mých otázek ve druhém dílu.


Jak jsem již zmínila na čtečce mám 2 knihy: Selekci a Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender. Na Soužení jsem hodně zvědavá o knížce jsem slyšela až od někoho z vás a ten človíček mi ji doporučoval, že je dobrá na přemýšlení. Od Selekce nic neočekávám. Myslím si, že to bude jenom romanťárna, ale uvidím. :)


Myslím, že seznam už je tak dlouhý 5 knih, takže pro dnešek stačí.
Co plánujete v květnu číst vy?
Užijte si zbytek dne.
Vaše Carol. :)

6 komentářů:

 1. Selekce je nejlepší kniha. Celá série. Četla jsem jí už dvakrát. A celou zvládnu přečíst za čtyři dny. Opravdu doporučuji.

  OdpovědětVymazat
 2. Univerzitu uz mam uspesne za sebou a na Illuminae se tesim, snad se na to brzy dostanu...

  OdpovědětVymazat
 3. Selekce je boží, Illumiane jsem ještě pořád nedočetla... :/ A druhý díl univerzity je skvělý! Nebo aspoň mně se moc líbil ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Selekci jsem dneska dočetla a ječím nadšením. Na Univerzitu se vrhnu zítra.❤️

   Vymazat

Děkuji ti za komentář.