čtvrtek 15. června 2017

Unboxing #7

Ahojky po týdnu. :)
Na můj vkus jsem už dlouho nepsala článek a ještě delší dobu tu nebyl unboxing, ale nebojte nezapomněla jsem na něj. A jako důkaz vám ho přináším dnes a brzy se těšte na další. Jeden balíček, ten menší, dorazil z Book Depository a větší z Albatrosmedia. Abyste věděli, jak jsem opožděná, tak jednu knížku z dnešního unboxingu jsem už přečetla. :D Jdeme na ni mrknout. :)Verum od Courtney Cole. Druhý díl z trilogie Nocte. První díl této série vyšel v roce 2015 a tento rok má vyjít Verum v češtině. JÁSEJTE!!!!  Samozřejmě, jako vždy Kája nedokázala vydržet na překlad, právě proto jsem zabloudila na BD a objednala ji. Dvojka skončila stejně otevřeně jako jednička, proto brzy znovu učiním objednávku z BD. :D Na obě knihy plánuji udělat recenzi. Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás četl Initium, což je 2.5 díl., jestli ano, dejte mi vědět, jestli to za to stojí to přečíst a kdy si to mám přečíst. Jestli ještě před 3.dílem?  Pokračujeme.


Ještě než se přesuneme ke druhému balíčku. Co škola? Uzavíráte známky? Nebo je už máte uzavřené? Já sem na tom bídně, doufám, že se aspoň na to vyznamenání vyšplhám.
Z fotky už asi tušíte co v balíčku je, protože kdo mě sleduje pravidelně ví, že jsem nedávno začala číst Selekci a skončila jsem První, takže v balíčku se můžou skrývat jenom dvě knihy.


Tak co? Už tušíte? Ne? Ještě vás chvíli nechám v nevědomosti a vrhneme se na můj menší TBR list. V nejbližší době bych chtěla přečíst recenzák Všechno, úplně všechno, Shadow and Bone, kterou jsem koupila za neuvěřitelně směšnou cenu 131Kč. A ještě na můj TBR list patří obě dvě knížky v balíčku. Tak co, jdeme na ně? Nápověda na druhou knihu zní: Autorka se vyžívá v dlouhých příbězích a podle toho jsou její knížky dost objemné. :D


Tady je máme krásky. Doufám, že jste aspoň jednu uhádly, jsou to celkem dost slavné knihy, stejně jako jejich autorky. Nedávno jsem dočetla Dvůr trnů a růží a nevydržela jsem to, plus navíc jsem měla slevu od Albatrosmedia a tak tady mám druhý díl Dvůr mlhy a hněvu. ACOTAR jsem si zamilovala a začala se chovat jako opravdu velký fanoušek. Plánuji si koupit spoustu svíček, art printů atd. Ovšem až budou finance, to budu na etsy utrácet, jak zběsilá. Holt o prázdninách budu makat. Zpátky k ACOTARU objednala jsem si z BD hardback anglickou verzi. Asi jste už pochopili co bude v dalším unboxingu. Věděli jste, že ACOTAR série bude mít asi šest dílů?? Autorka má co dělat.
ACOTARU se budu věnovat ve speciálním článku a to v Povídání nad knihou, kde knihu rozeberu ještě více.
Šťastně až navěky jsou povídky k prvním třem dílům Selekce. Moc se těším, až se do světa Kiery Cass vrátím. Přiznejme si to, Selekce je výborná série. Navíc Maxon a America a Aspen. Oooooh.


To je výsledek dnešního unboxingu. 3 překrásné knihy. Všechny mají překrásné obálky a vy mi dejte do komentářů vědět, jestli jste nějakou z nich četli a jak byste ji ohodnotili.
Vaše Carol. :*

8 komentářů:

 1. Já jsem zvědavá na tvou recenci k Verum. Mně moc první díl nenadchl, takže se do zbytku nechci pouštět, ale stejně mě tak nějak zajímá, jak to bude pokračovat :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobře. Tak já brzy udělám recenzi na Nocte a potom i na Verum. Obě budou pozitivní. :)

   Vymazat
 2. Moc hezké knihy! Šťastně až na věky už jsem četla a bylo mi líto, že povídka o Amberly byla tak krátká :D, ale jinak to bylo fajn :) nad Dvorem trnů a růži stale přemýšlím, a jelikož jsem nečetla Nocte, druhy díl by pro me neměl význam :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně! Já bych uvítala rovnou celou knihu o Amberly. :D Dvůr si přečti, taky jsem pochybovala, ale teď lituju, že jsem si ho nepřečetla už dřív. ;)

   Vymazat
 3. Pěkné přírůstky. :) Já si určitě chystám přečíst Dvůr mlhy a hněvu. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Pekne si nakúpila! Príjemné čítanie :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji ti za komentář.