úterý 31. října 2017

Halloweenský knižní hop 2017

Ahoj,
protože jste si na mém instagramu odhlasovali, že byste chtěli soutěžit o anglické knihy, tak je tu soutěž, lépe řečeno HALLOWEENSKÝ KNIŽNÍ HOP, který pravidelně pořádá Vendea.


Na výběr máte ze dvou knih: Holding Up The Universe (Tíha vesmíru) nebo The 100 (Prvních sto) , ale výherce bude POUZE JEDEN! Jak jsem již zmiňovala, knihy jsou ANGLICKÉ, ale nebojte se je to jednoduchá angličtina i pro začátečníky.
Ke knížkách přibalím i nějaké mnou vyráběné záložky, ale nečekejte nic velkolepého. :)


Anotace ke knize Holding up the universe:
 Každý si myslí, že dobře zná Libby Stroutovou – tuhle odvážnou dívku s úctyhodnou váhou, jejíž fotku s titulkem „nejtlustší teenagerka Ameriky“ otiskly před dvěma roky snad všechny noviny v USA. Libby se ale od té doby změnila – a nejen co se váhy týče.Stejně tak si každý myslí, že dobře zná i Jacka Masselina. Mezi spolužáky je oblíbený, randí s nejkrásnější holkou ze školy a na první pohled to může vypadat, že má všechno, co si může přát. Až na to, že trpí prosopagnosií – není schopný rozeznávat lidské tváře a svůj handicap samo sebou skrývá.Když tedy na sebe Stroutová a Masselin rázem narazí ve škole, svět se obrátí vzhůru nohama – minimálně Van Burenova střední. A malér je na světě!


Anotace ke knize The 100:
Od ničivé nukleární války žije lidstvo ve vesmírných lodích vysoko nad radioaktivním povrchem Země. Nyní je však sto mladých delikventů, které společnost považuje za postradatelné, vysláno na nebezpečnou výpravu s cílem znovu kolonizovat planetu. Může to být jejich druhá šance na život… nebo sebevražedná mise. Stovka odsouzenců, pronásledovaných nástrahami divoké přírody a tajemstvími své minulosti, musí bojovat, aby přežila. Nikdy se z nich neměli stát hrdinové, ale nakonec mohou být poslední nadějí pro CELÉ lidstvo.
PRAVIDLA  SOUTĚŽE:
 • soutěž trvá od 31.října do 11.listopadu 2017
 • mít českou doručovací adresu (promiňte Slováci, ale nejsem milionář :D)
 • sledovat mě na instagramu @coralineandherbooks (hlavně, protože tam budu také vyhlašovat výherce)
 •  vyplnit níže uvedený formulářSOUTĚŽ UKONČENA!


Budu moc ráda, když popravdě na vše ve formuláři odpovíte.
Výherce se pokusím vyhlásit do konce listopadu, ale nic neslibuji.

Pokud máte náladu, můžete odhopkat na ostatní blogy, kde najdete další soutěže:7 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se soutěž líbí. Já osobně jsem z ní také nadšená, protože díky formuláři mám od vaś zpětnou vazbu. :)

   Vymazat
 2. Omylem jsem odeslala nedovyplněný formulář... očividně neumím zacházet s mobilem.

  OdpovědětVymazat

Děkuji ti za komentář.