středa 15. listopadu 2017

Knižní přírustky - září 2017


Ahojky všichni!
Dneska si projdeme mezi knihami, které jsem si koupila nebo dostala v září. V září se konal první Radši sraz, díky kterému jsem si též odnesla pěknou hromádku knih.
Asi tedy začnu hromádkou s Radši srazu, ale  nejdříve bych vám z něj ukázala pár fotek...


Z Radši srazu jsem si přinesla plecháček od Míši, který jsem si prostě nemohla nekoupit! Na Radši sraz jsme každý přinesl pár knih, které už jsme nechtěli, nebo se nám nelíbili a rozhodli jimi obdarovat někoho jiné formou losování. Díky tomu jsem vyhrála 7 knih!


Průvodce Rozbřesku jsem věnovala kamarádce, která tyto filmy absolutně miluje. Další čekají na přečtení. Četli jste některou z nich? Líbila se vám?


Tento měsíc jsem se i konečně rozhoupala a koupila si nějaké záložky a "piny", teď si za Boha nevzpomenu na české podstatné jméno. :D
Na horní fotce jsou záložky od @bookcoyotedesings a na spodní fotce piny od @boookmarkyDalší knížky, které jsem si tento měsíc koupila: třetí díl White Rabbit Chronicles, Ústřičkova smutná smrt, Říše Bouří, Šest Vran.To by bylo pro dnešní přírůstky vše celkem jich bylo 11, pokud dobře počítám. Těším se na vaše komentáře.
Vaše Carol. :)


10 komentářů:

 1. Ta kniha Šest vran teď koluje úplně všude, tak jsem zvědavá, co na ni řekneš ty, já ji zatím nečetla. Jinak moc hezké fotky:)
  Knihokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :) Také ji teď vídám všude. :D Jenže jsem někde četla, že jsou v ní spoilery na sérii Griša, kterou stále nemám dočtenou, takže se radši na Šest vran vrhnu až po ní.

   Vymazat
 2. hromada krasnych veci :-) a Half Bad se mi moc libil... tak preji pekne cteni :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Já jsem právě slyšela na ni jenom špatné ohlasy, tak jsem ráda, že se ti líbila, aspoň mám větši chuť si ji přečíst. ;)

   Vymazat
 3. Šest vran je teď všude. :D
  Nejvíc ti závidím Dům, ve kterém... po tom pokukuji už hodně dlouho. :)
  Užij si čtení! :)
  Fandom Before Blood CZ

  OdpovědětVymazat
 4. Šest vran už jsem četla a byla jsem nadšená, takže přeji pěkné čtení. :) Jinak ty záložky, které jsi si pořídila jsou nádherné. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Ani si nedokážu představit, že by se někomu Šest vran nelíbilo, už jenom ta obálka je boží, tak snad v tom nebudu výjimka. :D

   Vymazat
 5. Hezké knížky a záložky jsou krásné :) Já jsem četla akorát Šest vran, ale nebyla jsem z nich nadšená jako ostatní. Snad se budou líbit Tobě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážně? Tak to se bojím. Tak mě ani tolik nebavila Grisha, takže to nemůže být o tolik horší. :D

   Vymazat

Děkuji ti za komentář.