sobota 25. listopadu 2017

Unboxing #8 | LitJoy Crate - Middle Grade Halloweeen box

Tak dneska si dáme milí knihomolové rozbalování knižního boxu. Strašně dlouho jsem si přála mít tento článek na svém blogu. No, a je tu! Dokonce se můžete těšit na další podobné rozbalovačky. Zatím jsem si objednala a rozbalila celkem 4 boxy a tento je na střední příčce. Tak ho jdeme rozbalit...Téma tohoto boxu bylo "This is Halloween" a je inspirovaný Nightmare Before Christmas, atd. Je to Middle Grade box, což znamená, že je pro mladší čtenáře, ale to mi vůbec nevadí. Knížka v boxu má být něco jako Kniha Hřbitova od Neila Gaimana. Box přišel do 3 týdnů a ve výborném stavu. Tento box je navíc unikátní v tom, že má obsahovat Funko pop. Tak už jdeme na to....


Tady už vidíte Spoilerovou kartu, tak na ni moc nekoukejte. :)
Tady je Funko pop Jacka Skellingtona. No není nádherný? Kolik Funko pop vlastníte vy?


Nějaké sladkosti......Další je tu tato bomba a to doslova bomba do vody. Je BOŽÍ!


Oh! Jak já miluji film The Nightmare Before Christmas.


Tyto božské rukavice?! Mám k nim něco dodávat, snad jen to, že je nosím denně do školy. Ne, nejsem blázen!

Tetovačky nesmí chybět.


Tady už je hint ke knize.


Tady můžete vidět dopis od autora s ilustrací z jeho knihy.A tady je kniha: The Gravedigger's SonToto je z dnešního rozbalování vše. Já jsem z balíčku nadšená! Co si o něm myslíte vy? Doufám, že jste si užili Halloween. Myslím si, že tento box za ty peníze stál. Další měsíc mi má přijít další box od této společnosti, tak jsem zvědavá.
Vaše Carol. :)

4 komentáře:

 1. Moc hezky jsi ho nafotila. Funko Pop je krásná! Já vlastním jednu - Lenku Láskorádovou :) Chtěla bych rozhodně další, ale přijdou mi celkem drahé :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc. Jojo Funko pop jsou drahé jako 500Kč za postavičku? Halo? Ale někdy je najdu i do 400Kč. ;)

   Vymazat
 2. Ten balíček vypadá skvěle a hlavně máš nádherné fotky (ty jsem sice obdivovala už na instagramu, ale jsou prostě úžasné♥)
  Funko Pop zatím nemám žádnou, ale ráda bych si nějakou pořídila. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné originální fotky i balíček :) ty rukavice a funko figurka jsou úžasné :) já si právě objednala první figurku a už se na ni těším :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji ti za komentář.