středa 27. prosince 2017

Knižíšek 2017Přeji vám krásné vánoční svátky. Doufám, že jste si Vánoce užily, protože já zase jako minulý rok neměla vánoční náladu. Navíc jsem zapomněla zabalit dárky, takže jsem je balila hodinu před rozbalováním, no úplná já.
Pokud sledujete můj blog pravidelně asi jste zaregistrovali, že jsem celkem neaktivní a že mi tu spousta článků chybí. Za to může škola! Dodávat je už nebudu, ale pokusím se držet tempo s novým rokem, ale nic neslibuji. Možná budu přidávat přečtena za 2 měsíce, nebo budu dělat články jenom na knihy, které mě nějak zaujmou, nebo naopak úplně zklamou. Ještě si to promyslím. Také si plánuji udělat trochu jinou knižní výzvu na rok 2018 než na tento rok, ale to už je jiný článek.


K těmto 3 boxům se váže vtipný příběh. Owlcrate a LitJoy crate boxy jsem si koupila sama a před Vánocemi mi dávno měly přijít, ale pořád nic, tak jsem se rozhodla, že společnostem napíši email, ale rozhodla jsem se jim napsat až po Vánocích, jenže při rozbalování dárků jsme na ně narazila. Moje úžasná mamka mi je schovala, neřekla mi, že přišly. Na jednu stranu jsem byla pěkně naštvaná, protože jsem si je koupila sama, ale na druhou stranu je hezké najít tyto dva boxy pod vánočním stromečkem. :D
Co se třetího boxu týče, to je výrobek mojí mamky. Pořád se zlobila, že si objednávám tak drahé boxy, tak mi jeden přímo pro mě vyrobila a já myslím, že se jí to povedlo, i kniha v něj je ta, kterou jsme si přála.


V boxíku se nachází:
 • kniha Ódinovo dítě
 • čaje s mým logem
 • sirky s mým logem
 • svíčka s mým logem
 • lepíky
 • piny s mým logem
 • poukaz do kavárny
Myslím, že mamka vytvořila geniální dárek. Ještě kdyby ho třeba udělala podle nějakého téma např. Game of Thrones. :D


Box od značky Owlcrate je zase jako jeden z nejlepších. Pokud chcete nějaký box jenom vyzkoušet a nebýt zklamaný, tak doporučuji Owlcrate. Vždy máte záruku, že kniha přijde neporušená a že hodnota boxu se shoduje s kvalitou produktů.
Boxík obsahuje:
 • měsíční pin
 • svíčka od Novelly Yours (nádherně voní!)
 • dřevěný ornament od Juniper and Ivy Designs
 • oboustranná záložka od Little Inklings Designs
 • magnet od Ink and Wonder Desings
 • planner a reading journal
 • taškuJak můžete vidět boxíky Owlcrate stojí za to, ale bacha, jsou často vyprodané.


Boxík od LitJoy Crate už není tak úžasný. Velkou radost mám s povlaku na polštář, ale to je tak vše. Ostatní se mi netrefilo do vkusu.
Obsahuje:
 • kniha Otherworld
 • povlak na polštář by @eviebookish
 • Pán prstenů záložka od Ink and Wonder Designs
 • sklenička od @eviebookish
 • Art print by @po_jainter
 • pohledy od nakladatele knihy
 • další věci od nakladatele

Uf! To bylo informací, tak se posuneme a jdeme na knihy, které jsem našla pod stromečkem.


Začnu povinnou četbou. Přála jsem si Krysaře a Kytici a Máj v jednom. Zbytek knih jsem si vybrala sama jako např. Hru o trůny grafický román, GoT Vznešené rody Západozemí (tu si kupte a přečtěte až poté, co shlédnete 5.sérii!!!), Hra o trůny klasická kniha a Hra o trůny sešit. Koralína je moje oblíbená "dětská" kniha, proto jsem musela mít tuto komiksovou verzi. Prostě musela!


Kolem Můry noční, předvánoční jsem chodila v knihkupectví hodně dlouho a konečně ji mám! Už jsem ji přečetla a očekávala jsem více, ale ilustrace jsou krásné.
Fantastická zvířata jsem dostala od mamky a vůbec jsem o nich nevěděla, takže to bylo milé překvapení. Mamka je objednávala na Book Depository a přišly zničené, tak je zkusím reklamovat. Máte někdo zkušenost s reklamací na Book Depository?


Hororové příběhy jsou sice zaměřené na mladší čtenáře, ale ty ilustrace knihy jsou nádherné, takže jsem si ji moc přála.Tyto Vánoce jsou v kurzu Fanko pop, takže jsem nebyla výjimkou a také dvě dostala. A ještě jednu mám u Sabči.
A pokud mě dobře znáte, nebo mě sledujete na instagramu, tak víte, že jsem velký fanoušek Her o trůny a podle toho také vypadaly letošní Vánoce. Protože se nesly v duchu GoT.

Zajímalo by mě do jakého domu patříte?
Já jsme někde mezi Stark a Lannister. :)
A jaké postavy máte nejraději?
Já miluji Tyriona, Ramseyho, Daenerys, Cersei, Joffreyho, Maergery, Sansu a Aryu. Snad jsem na nikoho nezapomněla. :D
A posledním velkým dárkem byl nový foťák.
Proto omluvte, jestli fotky v dnešním článku nejsou úplně ok. Teprve se s ním učím.


Co jste k Vánocům dostali vy? Klidně mi dolů do komentářů hoďte odkaz na váš článek.
Mějte se hezky.
Vaše Carol. :*


10 komentářů:

 1. Nový foťák, to budou obrázky :-D Já nemám, fotím mobilem a podle toho to taky vypadá :-P

  OdpovědětVymazat
 2. Jeé <3 tvoje mamka je moc šikovná! Takový krásný originální dárek :-) Už se moc těším na fotky s novým foťákem! S tou Koralinou mě tak moc lákáš! Já neviděla ještě ani film a ani jsem ještě nečetla knihu, zatím. Mám pocit, že opravdu jen zatím :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji a mamka také děkuje! Plánuji na Koralínu udělat i recenzi, jak na film, tak na knihu, protože je boží. Už teď ti ale říkám, přečti si ji! :)

   Vymazat
 3. Moc pěkná nadílka :) Parádní boxíky, taky jsem chtěla owlcrate k Vánocům, ale byl vyprodaný :) A to budou krásné fotky s novým foťákem :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. ;)
   Jojo Owlcrate má teď pořád vyprodáno, chtěla jsem boxík na leden, ale také už je vyprodaný. :(

   Vymazat
 4. Jsem na to sice už trochu starší, ale ty Hororové příběhy vypadají vážně dobře! :)
  Já jsem též milovník Hry o trůny, ale prozatím jsem jenom u seriálové verze. :D Ten povlak z balíčku je vážně luxusní! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že i já jsem na ty Hororové příběhy stará, ale vypadají opravdu strašidelně, tak proč ne. :) Já s knihami Her o trůny teprve začínám. :)

   Vymazat
 5. Také mám docela skluz s článkama -_- Koukám, že tě Got opravdu chytlo :D To jsem ráda :) Ale nechápu, jak můžeš být napůl Stark a napůl Lannister :D Já jsem rozhodně Stark a Lannistery (až na Tyriona) nesnáším :D
  http://kath-the-bookworm.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Jojo, chytlo. :) Já miluju intriky Lannisterů.

  OdpovědětVymazat

Děkuji ti za komentář.