středa 24. ledna 2018

Můj TBR seznam na rok 2018


Ahoj!
Jak jsem slibovala v minulém článku, tak tady jsou knihy, které chci v tomto roce přečíst.
Je to pěkná hromádka anglických knih, tak jdeme na to.

Začneme těmito bichličkami. A náhodou obě dvě knihy jsou druhými díly do sérií a obě dvě jsou anglické. :D Takže těžká a dlouhá četba.


Abych se z té angličtiny nezbláznila, tak tady máme i bichličky v češtině. :D

Tento rok bych ráda přečetla další knihu od Leigh Bardugo. Mám v plánu v tomto roce dočíst sérii Grisha a přečíst tyto nádherně zpracované povídky.


Už je to docela dávno, co jsem přečetla nějakou sci-fi knihu, tak doufám že tyto dvě budou dobré, protože ty obálky jsou nádherné. :* Jak jste vy na tom se čtením sci-fi knih? Já zvládnu tak 2-5 do roka.

Tyto dvě mi přišli ve dvou knižních boxech a já se nemůžu dočkat, až si je přečtu. Četli jste je? :)Jak můžete vidět, tak knihu Foolish Hearts mám podepsanou. To je boží!


Další kniha, která mi přišla v Owlcrate boxu je The Glass Spare, bohužel, nějak je na mě ta angličtina těžká, tak snad ji nějak přelouskám.
A Mad Zombie Party je čtvrtý a závěrečný díl série Alice in Zombieland a já se nemůžu dočkat, jak to skončí. Dokonce druhý díl této série z názvem Za Zrcadlem u nás vyjde tento rok v únoru a věřte mi, máte se na co těšit.
To je vše. Samozřejmě to není vše, protože další kupa kniha bude tento rok teprve vycházet.
A nakonec bych se chtěla omluvit, články jsem se rozhodla, že nebudou vycházet pravidelně. Nezvládám to, ale jeden do týdne bych vždy chtěla vydat. snad to pochopíte.
Vaše Carol. :*


10 komentářů:

 1. Pěkné plány, držím palce, ať vyjdou. Čteme trochu jiné žánry, nicméně spousta knížek vypadá lákavě a třeba Geminu máme společnou :) Tak pěkné čtení :)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc pěkný čtecí plán :) Spousta skvělých knih i bichliček :) Foolish Hearts a Glass Spare vypadají lákavě a stejně tak i ty scifi knihy :) Sci-fi mě docela baví :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já právě moc často sci-fi nečtu, ale tyto vypadají zajímavě. ;)

   Vymazat
 3. Scifi čtu celkem často. Momentálně mám v pořadí knihu Esej o panáčkovi a na knížku se celkem těším :). Jinak všechny knihy vypadají opravdu zajímavě a přemýšlím, že bych se pustila také do nějakých těch anglických knih :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se do anglických knih pusť. Držím ti palce. :)

   Vymazat
 4. Tak to jsou skvělé plány! Většinu z tvých knih plánuji číst také,Geminu určitě v češtině,stejně tak i Dvůr a ToG, ale v angličtině tu na mě čeká určitě Grisha, Darker shade of magic no.. a vlastně šílená spousta dalších, ale raději se tím nestresuju :D
  Jinak ti přeji, ať vše přečteš :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Já se na druhý díl Griši chystám v aj v únoru a Darker shade of magic právě teď začínám číst. :)

   Vymazat

Děkuji ti za komentář.