středa 3. ledna 2018

Owlcrate unboxing - Castles, Courts and Kingdoms - November 2017


Ahojky dneska si dáme unboxing listopadového Owlcrate boxu. Toto byl můj první box od této společnosti a už teď mohu říct, že nebyl poslední. Pokud si chcete nějaký pořídit, tak na 100% doporučuji Owlcrate. Cena boxu odpovídá množství a kvalitě produktů uvnitř boxu.
Listopadové téma bylo Castles, Courts and Kingdoms, co znamená něco, kde se objevují království atd. Na instagramu Owlcrate bylo napsáno, že box je perfektní pro fanoušky knih: Dvůr mlhy a hněvu, Harry Potter, Griša trilogie, Pána prstenů a Her o trůny. Já jako milovník Her o trůny jsem si toto téma nemohla odpustit a jsem velice šťastná, že tento box byl zrovna můj první.
Tady už vidíte spoiler kartu, která je nádherně vyvedená. Miluji ten font nadpisu a ta pečeť je také pěkný detail.

Každý Owlcrate box obsahuje pin(pořád jsem nepřišla na správné české slovo pro tuto věcičku), který sedí k spoiler kartě. Tady tento pin mě zklamal. Ve skutečnosti není pořádně vidět co na pinu opravdu je, protože je tmavý, až díky této fotce vidím co na něm je. :(


A už jdeme na věci, které jsou v boxu a jako první vám ukážu tuto magnetickou dřevěnou brož. Toto je exkluzivní brož a pro tento box byly vyrobeny dvě verze tato moje a druhá, která označuje Heartrenders. Tato brož je inspirovaná sérií Griša. Z této série jsem četla zatím jenom první díl a bavil mě. Trochu jsem zklamaná, že nemám tu druhou verzi, protože do řádu Heartrenders patřím já. Pokud by jí semnou někdo chtěl vyměnit, pak budu ráda. Tato brož byla vyrobena Juniper and Ivy Designs.


Mýdlo mě velice překvapilo, je velice dobře vyrobené a příjemně jemně voní. Je inspirované Pánem prstenů, což mi nic neříká, ale je nádherné. A výrobce je Fizzy Fairy Apothecary.


Konečně! Věc vyrobená podle Game of Thrones. Balzám na rty od Geek Fire Labs. Velmi jsem se obávala jakou bude mít balzám vůni, protože, když vám nevoní svíčka, tak ji můžete mít jenom na koukání, ale když vám nevoní balzám, tak je na vyhození. Tady se nade mnou bozi smilovali. Balzám je hodně osvěžující něco mezi peppermintem a ovocem. Úžasná vůně!
Winter is here.


Další věc, která mi vyrazila dech byla tato čepka. Toto je poprvé, co Owlcrate představuje vlastní čepici v boxu. A podvedla se! Není to žádná levná látka. Tato čepice zahřeje. Já a čepice je téma na dlouhé povídání. Většina čepic mi dělá vyrážku na čele, ale tato je tak dokonale ušita, že mi žádnou vyrážku nedělá. Od té doby co jsem ji našla v boxu jinou čepici nenosím.


A poslední věc, když nepočítám knihu, je tento deník, na kterém je citát z knihy A Court of Mist and Fury. ACOMAF jsem sice ještě nečetla, ale tento citát je tak podobný mému životu. Pár dní než jsem rozbalila tento box mi přišel deník se stejným citátem. Tento deník vytvořila Stell's Bookish Art.


Knihou tohoto boxu je The Glass Spare s exkluzivní obálkou. Tady obálka nemá velikou změnu jenom se změnila barva stínů za písmeny z modré na fialovou. Exkluzivní obálka mě zklamala. Modrá se mi líbí více, protože s tou fialovou je to takové moc růžové. Samotný příběh zní zajímavě a právě ji začínám číst.


 Každá knížka má u sebe dopis od autora. Navíc k tomu autorka přidala super tetovačky.

Owlcrate se pyšní podepsanými knihami, lépe řečeno podepsanými samolepkami, které si poté vlepíte do knihy.

Nevím, jestli to úplně vidíte, ale tady je rozdíl mezi normální obálkou a exkluzivní obálkou Owlcrate.


Nově začali do každého boxu přidávat i tento řekněme časopis, který obsahuje rozhovor s autorkou a výrobci předmětů, které byly v boxu.


A to je celý box. Určitě se budete ptát na cenu. Box i s poštovným mě stál něco málo přes 1000Kč. Je to hodně, ale knížka by stála 400Kč + deník 150Kč + mýdlo 150Kč + balzám 80Kč + brož 120Kč + čepice 350Kč. Ceny jsem jenom odhadla, ale na první pohled je jasné, že se mi tento box vyplatil.
Pokud máte další otázky, nebojte se je psát do komentářů.
Vaše Carol. :*

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji ti za komentář.