středa 23. ledna 2019

Má to pointu! || pointa.cz

Ahoj!
V dnešním článku bych vám ráda představila platformu Pointa. Byla jsem vybrána, abych se stala jejich ambasadorem, abych mohla šířila novinky a vůbec vám vysvětlila co to je.
Pointa je platforma, která pomáhá začínajícím autorům k vyplnění jejich snů publikováním jejich knih pomocí předprodeje.
Může to znít složitě, ale tak to není.
Budete chtít třeba podpořit knihu Letuška z Economy od Petry Jirglové. Dostanete se tam kliknutím na tento odkaz, vyberete záložku "předprodej" a objeví se vám knihy, na které můžete momentálně přispět. Rozkliknete "chci koupit" a objeví se vám možnosti, jak můžete knize a autorce/autorovi pomoci k vyplnění snu.
Každá kniha má jiné náklady a též i jinými částkami můžete přispět na její vydání. Většinou máte na výběr: přispět minimální částku (neobnáší většinou žádnou odměnu, jen dobrý pocit), předkoupit knihu, předkoupit knihu s podpisem, stát se partnerem knihy, předkoupit e-knihu, předkoupit knihu a setkání s autorem atd...
A už se odstáváme k hlavní hvězdě dnešního večera, teda článku. :)
Je to Letuška z economy aneb co na Instagramu neuvidíte od Petry Jirglové. Když mi přistála zmínka o předprodeji v mailu a přečetla jsem si anotaci, věděla jsem, že je to kniha pro mě.  Neváhala jsem na ní přispět. Cestování je velká část mého života a úžasný způsob, jak si rožšířit obzory. V anotaci jsou zmíněná města jako je Paříž, Bangkok, Dubaj a New York. Z toho v Paříži a v Dubaji jsem byla a do New Yorku se tento rok chystám,takže je vám jasné, že je to kniha přímo pro mě!
Kniha ve svém předprodeji nasbírala už přes 50% a to je úžasné. Pojďme společně knize pomoci až k těm 100%.
Autorka knihy Petra je neskutečně zajímavý člověk. Vystřídala více zaměstnání v různých koutech světa. Má vlastní blog a Instagram o cestování. Odkaz na blog zde. A odkaz na Péti Instagram tady.
Odkaz na knihu na blogu Pointy naleznete na tomto odkazu spolu s ukázkou z knihy.
Na začátek by to stačilo. Pokud máte jakékoliv otázky, můžete se na mě klidně obrátit. :)
A podporujte české žačínající autory. Má to pointu!
- Kája

2 komentáře:

  1. Pointu jsem zahlédla na instagramu, ale zatím jsem ještě nějak neměla čas zkoumat o co jde... ale díky tvému článku jsem to dohnala :-) Gratuluji k ambasadorství! :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji za krásný komentář. Třeba si jednou k Pointě propracuješ cestu :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji ti za komentář.